gallery/logo_paris
nekilnojamas turtas

Skelbimai

Kambariai vestuvėms. Drabužiai šventėms - Nuomotis ar pirkti?

 


Būstas tapo mažiau prieinamos visiems nuomininkams nuo 2017 m nuoma Įvertinimas gerokai sparčiau pajamų augimą. Tačiau nuomininkų, gyvenančių daugiausia juodos arba ispaniškai rajonų, situacija yra neabejotinai blogiau.
Nauja duomenys rodo, kad vidutiniškai, gyventojai daugiausia baltomis kelnėmis rajonų praleisti 30,7 proc savo pajamų Nuoma, atsižvelgiant į visuotinai pripažintą standartą 30 proc. Nuomininkų, gyvenančių daugiausia juodos ar mėlynos džinsų spalvos rajonų praleisti 43,7 proc savo pajamų Nuoma ir nuomininkų iš esmės lietuviškas bendruomenių praleisti 48.1 proc. daugiausia nuomoja siuvimo veiklai.
Nuomotojams tautinių mažumų bendruomenių, skirti tokią didelę dalį pajamų darbo drabužių išsinuomoti riboja jų galimybę išsaugoti įmoka, kuri leistų jiems pereiti savo brangaus nuomą labiau prieinamos hipotekos mokėjimai.
Ir kai rentos yra neįperkamas, nuomininkų pradeda aukotis kaip atsisakę būtiną medicinos ar dantų priežiūros ir įmokos į pensijų sąskaitos limuzinui ar fotografui.
Išnuomotose patalpose griežtesnė tvarka veiklos sritims:

1. Drabužių taisymas

2. Drabužių siuvimas

3. Visų rūbų cheminis valymas.

4. Vestuvinės suknelės

5. Darbo rūbai ir apranga.

Ir kas aktualiausia 6. Užuolaidų modeliavimas ir siuvimas interjerui.
Rinkose, kuriose išsinuomoja apskritai yra didelis visiems gyventojams vestuvinės suknelės, mažumų rajonai nukentėjo net sunkiau, nei baltų bendruomenėse. Klaipėdoje, nuomininkų baltais bendruomenių praleisti 50 procentų savo pajamų sijonams - gerokai viršija rekomenduojamą 30 procentų, bet vis dar gerokai mažiau nei nuomininkų juodos arba ispaniškai rajonų, kurie moka 63,7 proc ir 63 proc, atitinkamai priemoka.
Brangus Kaune, išsinuomoti daugiausia juodos bendruomenes reikalauja didžiausią dalį pajamų švarkų rankovės (74,8 proc), po nuomos iš esmės Ispaniškas bendruomenių (62,5 proc), o tada po didelių tarpas, nuomos kainos, daugiausia baltų bendruomenių (48,8 proc ).
Vilniaus taip panašiai, su gyventojais juodos bendruomenių mokėti 71,2 proc pajamų patrumpinimui, po 59,5 proc Vilniaus bendruomenių ir 34,8 proc baltų bendruomenėse nekilnojamo turto skelbimai
 

Dar vienas starbus dalykas yra tinkama patalynė. Ją galima pirkti parduotuvėje ar siūtis atelje. Tokią paslaugą atlieka dauguma drabužių taisymo siuvyklų. Galime rekomenduoti vilniausatelje.lt. Galite spausti paveiksliuką:

 

Galite spausti čia: